Podium Gym Solutions Oy

Koskenparras 10, 2 krs. 55100 IMATRA

puh: +358 (0) 20 728 8760
(puhelun hinta 8,28 snt/puhelu + 17 snt/min)

toimisto@pgs.fi

Veikko Sinisalo

veikko

Toimitusjohtaja
020 728 8762
veikko@pgs.fi

Pekka Nieminen

Pekka_profiili

Concept2 ja Wattbike myynti, varaosat, huolto
020 728 8764
pekka@pgs.fi

Markku Heiskanen

markku

Concept2 myynti, varaosat, huolto ja laskutus
020 7288 766
markku@pgs.fi

Jari Luonela

jari

Kuntosalimyynti Cybex, Body Bike varaosat
044 302 6866
jari@pgs.fi

Lasse Rantanen

Kuntosalimyynti

040 074 5907

lasse@pgs.fi

Tomi Sironen

Kuntosaliasennukset, laitehuollot, kuntosalilaitteiden varaosat

050 435 2121

tomi@pgs.fi


Lisätietoja

Valmistajat

Uudet tuotteet

Erikoistarjoukset